• 1s.jpg
  • 2s.jpg
  • 2ss.jpg
  • 3ss.jpg
  • 4s.jpg
  • 5ss.jpg
  • 5sss500x.jpg

Wybierz swój język

WIZYTA W BISTRO TLENOWYM

   Pierwsze na Podlasiu atrakcyjne miejsce wypoczynku i relaksu - ANGEL BISTRO 02, szczególnie polecam seniorom i osobom zmęczonym codzienną bieganiną, stresem i wyczerpaniem. Razem z żoną sprawdziliśmy na własnym organizmie skorelowane działanie różnych form wyciszenia i zrelaksowania zastosowanych w czasie godzinnego seansu w Bistro.

Dzień Babci i Dziadka w Operze Podlaskiej

 

Rozwiewamy wszystkie wątpliwości: delegacja Rady Seniorów Gminy Supraśl brała udział w imprezie z okazji Dnia Babci i Dziadka organizowanej w dniu 22 stycznia w Operze Podlaskiej przez pana Marszałka. Było wspaniale!
 Pan Marszałek Artur Kosicki złożył życzenia, następnie osobiście wręczył upominki wszystkim obecnym na imprezie Babciom i Dziadkom. Wzruszający był koncert piosenek Anny German wykonanych przez panią Paulinę Malinowską ze świetnym zespołem. Panie miały okazję skorzystać z porad kreatorki mody. Całość prowadził, jak zwykle rewelacyjny, Krzysztof Szubzda.
Na zakończenie każdy z nas dostał kawałek bardzo smacznego tortu ufundowanego przez Marszałka. Pięknie dziękujemy za zaproszenie i wspaniałą imprezę. Bardzo żałujemy, że się nie załapaliśmy na "rodzinne zdjęcie". Mamy kilka własnych, co prawda kiepskiej jakości, ale dokumentujących naszą obecność.
Redakcji "Podlaskiego Seniora" z okazji urodzin życzymy świetnych tekstów, fantastycznych zdjęć i coraz więcej czytelników! Jesteście Wielcy!

Rada Seniorów Gminy Supraśl  zorganizowała dla wszystkich swoich członków kurs poświęcony obsłudze smartfona wg. następującego programu:
1. Obsługa internetu w smartfonie.
2. Wysyłanie MMS-ów i e-maili.
3. Zabezpieczenie smartfona przed niepożądanymi działaniami.
4. Korzystanie z komunikatorów: Viber, Messenger, Zoom, Whatsapp, Teams, Skype itp.
5. Obróbka zdjęć wykonanych za pomocą smartfona.
6. Korzystanie z urządzeń nawigacyjnych, m.in. Google Maps.
7. Dodatkowe aplikacje Google dla Androida i Apple dla Apple Store.
Kurs odbył się w dniu 14 grudnia 2021 roku w godz. 10.30-15.00 w siedzibie Caritas w Supraślu. Kurs prowadzony był przez Pana Dominika Sołowieja,
doświadczonego praktyka w obsłudze mediów elektronicznych.
 
Olbrzymią niespodziankę przed rozpoczęciem szkolenia przygotowały dzieci z Przedszkola Samorządowego w Grabówce, w ich imieniu Pani Dyrektor wraz z koleżankami z Przedszkola wręczyły piękne pocztówki w różnych bardzo interesujących technikach wykonane.
 
Przewodniczący Rady Seniora w Supraślu - Krzysztof Wolfram
 

    Please publish modules in offcanvas position.